Turkland Bank A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

Turkland Bank A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Turkland Bank A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

Turkland Bank A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Turkland Bank A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Turkland Bank A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. Turkland Bank A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  212-368 34 34’tür.

Turkland Bank A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 212-368 35 35.

Turkland Bank A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Şişli Plaza A Blok No 7 Şişli İstanbul olarak belirtilmiştir.