Uşak Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Uşak bölgesinde faaliyet gösteren Uşak Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Uşak Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Uşak Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Uşak Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Uşak Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Uşak Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Uşak Tabipler odası telefon: 276 2232706

Uşak Tabipler odası adres: İslice Mah. Gümüş Sok. No.4 Kuzubaşıoğlu İşhanı Kat:3

Not: Uşak Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.