İnternetten Elektronik Sınav Ücreti Ödeme

Günümüzün gelişen teknolojileri eğitim sistemlerine de yansımış durumda. Şimdilerin güncel hizmetleri arasında internet üzerinden  elektronik sınavlar adından söz ettirmeye başlamış durumda. Bazı devlet kurumları da internet üzerinden elektronik sınavlar düzenlemektedir.

Elektronik sınav ücreti ödeme işlemleri nin de yine elektronik olarak yapılabilmesi oldukça mantıklı bir uygulama olarak karşımıza çıkmakta. Bunun için bankaların elektronik şubelerini kullanmak yeterli.

Vakıflar Bankası da elektronik sınav ücretini internet bankacılığı üzerinden tahsil eden bankalar arasında. Bunun için vakıfbank internet şubesi yada web şubesinin ödemeler, eğitim ve sınav ödemeleri, elektronik sınav ücreti ödeme adımlarını takip etmeniz yeterli.

Vakıfbank internet şubesini kullanarak elektronik sınav ücreti ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için lütfen linki takip ediniz.

Ödemeleri gerçekleştirmek için hesabınızda yeterli bakiyenin bulunması gerekmektedir. Kredi kartı ile ödeme henüz gerçekleştirilememektedir.