Hatay Barosu Baro Aidatı Ödeme İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir

Online ödeme sistemlerinin hayatımıza girdiği andan bu yana hemen hemen tüm işlemler teker teker internet ortamına taşındı. İnternet ödeme sistemleri sayesinde zamandan ve paradan tasarruf sağlanırken şeffaflık ve kontrol edilebilirlik de ön plana çıktı. Özellikle kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ise ödemelerde taksitlendirmeyi gündeme taşıdı.

Online ödeme sistemlerine barolar da dahil oldu. Hatay Barosu da baro aidatlarını online ödemeye açan Barolar arasındaki yerini aldı. Hatay barosuna kayıtlı avukatlar internet üzerinden baronet sistemini kullanarak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmekte. Dileyen avukatlar Hatay Barosu Baro Aidatlarını 9 taksitle ödeme imkanına sahip.

Hatay Barosu Baro Aidatı ödeme işlemleri ekranına erişmek için lüften bağlantıyı tıklayınız. Bağlantıyı izlediğinizde ulaşacağınız Hatay Barosu Online işlemler giriş ekranında baro sicil numaranızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yaptıktan sonra Muhasebe işlemleri bölümünde Hatay Barosu baro aidatı ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı menüde aidat borç bilgilerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Bu ekranda gerekli olan bilgilerinizi bilmiyorsanız teknik destek için 0326 215 18 77 numaralı telefonu mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Sistemi ilk defa kullanacaksanız CMK Asistan Atama Sistemi Kullanım Kılavuzunu görüntülemek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Baro aidatınızı internet üzerinden ödemek size zaman kazandıracaktır. Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ödemeye ilişkin makbuzun bir çıktısını bilgisayarınıza kaydetmenizi veya yazıcıdan bir çıktısını almanızı tavsiye ediyoruz. Ödeme İşlemlerinde güvenliğiniz için kullandığınız bilgisayarın güvenilir bir bilgisayar olmasına mutlaka dikkat ediniz. Özellikle herkes tarafından kullanılan bilgisayarlar üzerinden bu tarz ödeme işlemlerini yapmaktan kaçınmak güvenli işlem için oldukça önemlidir.