Mardin Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Mardin bölgesinde faaliyet gösteren Mardin Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Mardin Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Mardin Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Mardin Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Mardin Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Mardin Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Mardin Tabipler odası telefon: 482 2128837

Mardin Tabipler odası adres: 13 Mart Mahallesi Zafer Sokak Mahmutoğlu Sitesi A Blok Zemin Kat Yenişehir

Not: Mardin Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.