Malatya İli Malatya Hacı Hafize ÖZAL Kız Yurdu (Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Malatya bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Malatya ilinde faaliyet gösteren Malatya Hacı Hafize ÖZAL Kız Yurdu (Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Malatya ili 2013 yılı Malatya Hacı Hafize ÖZAL Kız Yurdu (Kız)’na ait aylık barınma bedeli 150 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Malatya ili 2013 yılı Malatya Hacı Hafize ÖZAL Kız Yurdu (Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 250 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Malatya Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Malatya bölgesinde faaliyet gösteren Malatya Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Malatya Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Malatya Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Malatya Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Malatya Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Malatya Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Malatya Tabipler odası telefon: 422 3244682

Malatya Tabipler odası adres: Saray Mah. Ömer Efendi Sok. No:8-7 Kat:2

Not: Malatya Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.