Kredi Yurtlar Kurumu Yurda Yeni Kayıt Bedeli ve Aylık Yurt Borcu Ödemeleri

Kredi Yurtlar Kurum Türkiye çapında hemen her ilde kurmuş olduğu öğrenci yurtları ile pek çok öğrencinin barınma ihtiyacını gidermektedir. Kurumsallaşmış ve profesyonelleşmiş yapısı sayesinde oldukça fazla öğrenciye aynı anda hizmet verebilmekte, ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Kredi yurtlar kurumunun yurtları sayesinde öğrenciler daha uygun fiyatlara barınma hizmeti alırken, devlet kurumundan kaliteli hizmet almanın da hazzını yaşamaktadır. Zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor olsa da genel olarak kredi yurtlar kurumu ülke çapında kaliteli hizmet sunabilen kurumlardan bir tanesidir.

Kredi yurtlar kurumu yeni kayıtlarda alınan ücretler ve aylık yurt ücretleri kredi kartı ile internet üzerinden ödenebilmektedir. Ziraat bankasının altyapısını kullanan sistem sayesinde internet üzerinden KYK yeni kayıt bedeli ve aylık yurt ücreti ödemesini kredi kartınızla yapmanız mümkün.

KYK yeni kayıt bedeli ve aylık yurt aidatı ücretini kredi kartınızı kullanarak ödemek için lütfen linki takip ediniz. Kredi Yurtlar Kurumu ödemelerini sistem üzerinden tüm banka kartlarıyla ve tüm kredi kartlarıyla yapabilirsiniz.

KYK yeni kayıt bedelinin ne kadar olduğu ve aylık yurt ücretinin ne kadar olduğu hususlarında da sistem üzerinden sorgulama yaptığınızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ödeme için sorgulama yaparken menüden işlem seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında kimlik numaranızı ve ekrandaki doğrulama kodunu ilgili kutucuklara yazarak “sorgula” butonuna basarak ödeme miktarını görüntüleyebilirsiniz.

Ödeme sonrasında sistem tarafından size verilen dekontun bir örneğini ister dijital olarak isterseniz çıktısını alarak saklamanızı tavsiye ediyoruz. Olası bir aksaklıkta ödemeye ilişkin dekontun elinizde bulunması faydalı olacaktır.