Kırklareli İli Kırklareli Yurdu C,D Blokları(Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Kırklareli bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Kırklareli ilinde faaliyet gösteren Kırklareli Yurdu C,D Blokları(Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kırklareli ili 2013 yılı Kırklareli Yurdu C,D Blokları(Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 147 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Kırklareli ili 2013 yılı Kırklareli Yurdu C,D Blokları(Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 200 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Kırklareli Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kırklareli bölgesinde faaliyet gösteren Kırklareli Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kırklareli Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kırklareli Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kırklareli Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kırklareli Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kırklareli Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kırklareli Tabipler odası telefon: 288 2124945

Kırklareli Tabipler odası adres: Fevzi Çakmak Bulv. Yenigün Gül Apt. No:28 Kat:1

Not: Kırklareli Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.