İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Üyelik Aidatı Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Mesleğinize ait odalar mesleğinizin geleceği ve sizin çıkarlarınız açısından hizmet veren kuruluşlardır. Ticaret ve Sanayi Odalarından bazıları üyelik aidat borçlarının internet üzerinden ödenmesine olanak sağlamakta. İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası resmi internet sitesi tarafından destek veriliyor olması halinde borcunuzu sitemizde verilen linki takip ederek İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odasının resmi internet sitesinden sorgulayabilir,  online ödeme yapabilirsiniz. (Ticaret ve Sanayi Odalarından bir kısmında bu hizmet verilmemektedir)

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası’na  ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, üyelik işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve online ödeme yapılıp yapılmadığını sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

sorgu

Not: İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası’na ait site üzerinde online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için bazı durumlarda sizden istenilen kişisel bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi yaptığınız sitenin İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası resmi web sitesi olduğundan emin olmanız işlem güvenliği açısından oldukça önemlidir.