Mersin Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersin İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersin icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Mersin Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersin icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Mersin Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersinne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Mersin Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersin İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Mersin Aydıncık İcra Müdürlüğü/Mersin;Seeking answer
Telefon: 324 841 3664
Faks: 324 841 3722
Vergi Numarası: 4690177597
Hesap (İban) Numarası: Tr307585655001
Banka Şube Kodu: 1001020033
Banka İsmi: Ziraat Bankası
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.