Aksaray İli Aksaray Cemaleddin İ Öğrenci Yurdu (KızErkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Aksaray bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Aksaray ilinde faaliyet gösteren Aksaray Cemaleddin İ Öğrenci Yurdu (KızErkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Aksaray ili 2013 yılı Aksaray Cemaleddin İ Öğrenci Yurdu (KızErkek)’na ait aylık barınma bedeli 147 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Aksaray ili 2013 yılı Aksaray Cemaleddin İ Öğrenci Yurdu (KızErkek)’na ait yıllık depozito bedeli 265 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Aksaray Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Aksaray bölgesinde faaliyet gösteren Aksaray Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Aksaray Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Aksaray Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Aksaray Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Aksaray Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Aksaray Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Aksaray Tabipler odası telefon: 382 2126149

Aksaray Tabipler odası adres: Meydan Mah.Necip Fazıl Kısakürek Cad. Gürşelale Apt. B Blok Giriş Kat No.9

Not: Aksaray Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.