İstanbul Işık Üniversitesi Yeni Kayıt Ücreti Sorgulama ve Online Ödeme

Işık üniversitesi İstanbul’da bulunan önemli üniversitelerden bir tanesidir. Bünyesinde bulunan fakülteler, yüksekokulları ve daha pek çok eğitim dalında hizmet veren Işık üniversitesi, teknolojinin tüm olanaklarından faydalanmayı da ihmal etmemektedir. Öğrencilerin her türlü online imkana sahip olabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarını yapmaktadır.

Işık üniversitesi online ödeme sistemi sayesinde yeni kayıt bedeli ödemesi, akademik yılı ödemeleri, yaz okulu ödemesi gibi hizmetleri kendi web sitesi üzerinden sunarak online ödeme imkanı tanımaktadır. Bu sayede ilgililer bu sistemi kullanarak istedikleri ödeme işlemini sistem üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Ödemelerde kullanılan bilgisayarların umuma açık cihazlar olmamasına özen göstermeniz veya bu gibi cihazlardan işlem yaparken güvenlik hususuna daha fazla dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Feyziye mektepleri vakfı Işık Üniversitesi yeni kayıt bedeli ödemesi, yaz okulu ücreti ödemesi gibi işlemlerinizi online olarak yapabilmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Sistem üzerinde kimlik numaranızı ve ekranda gördüğünüz doğrulama kodunu doğru bir şekilde girerek anında sorgulama işlemi yapabilir, ödeme tutarının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

İstanbul FMV Işık Üniversitesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen linki izleyiniz. Işık Üniversitesi kayıt yenileme tarihleri, yeni kayıt tarihleri ve yaz okulu son ödeme tarihlerini de yine web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.