Ağrı İli Ağrı Yurdu E Blok (Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Ağrı bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Ağrı ilinde faaliyet gösteren Ağrı Yurdu E Blok (Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Ağrı ili 2013 yılı Ağrı Yurdu E Blok (Kız)’na ait aylık barınma bedeli 171 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Ağrı ili 2013 yılı Ağrı Yurdu E Blok (Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 300 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Ağrı Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Ağrı bölgesinde faaliyet gösteren Ağrı Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Ağrı Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Ağrı Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Ağrı Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Ağrı Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Ağrı Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Ağrı Tabipler odası telefon: 472 2153003

Ağrı Tabipler odası adres: Yavuz Mah. Cumhuriyet Cad. Kütüphane Yanı Çiftçi Apart. Kat:2

Not: Ağrı Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.