Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen online UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde Çarşamba İcra Müdürlüğü icra dosyası ile ilgili ve hatta Adliyelerde işlem görmüş olan tüm dava dosyalarınızla ilgili ayrıntılı bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğü İcra Dosyası Borcu Sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numaraları gibi hayati önem taşıyan bilgileri alt bölümünde bulabilirsiniz.

Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 362 833 8954
Faks: 362 833 6700
Vergi Numarası: 2310070183
Hesap (İban) Numarası: Tr450001500158007290521460
Banka Şube Kodu: 1500070055
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

2 thoughts to “Samsun Çarşamba İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. 55rp252 pılakalı aracın torbayasasında cıkan yasadan ve borcumu yapılandırmak ıstemekteyım 36 aya bolunmasıve bankaya konulan ve hacızlerın kaldırılması arzolunur saygılarımla

    1. Lütfen konu ile ilgili olarak resmi kanallardan ilgili kurumlara başvurunuzu yapınız. Sitemiz kurumlara ait resmi internet sitesi değildir. (bkz.hakkımızda)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.