Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen online UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü icra dosyası ile ilgili ve hatta Adliyelerde işlem görmüş olan tüm dava dosyalarınızla ilgili ayrıntılı bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası Borcu Sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numaraları gibi hayati önem taşıyan bilgileri alt bölümünde bulabilirsiniz.

Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 412 2291600
Faks: 412 228 3040
Vergi Numarası: 3010542082
Hesap (İban) Numarası: Tr120001500158007296387062
Banka Şube Kodu: 1500035021
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

4 thoughts to “Merkez Diyarbakır 8. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. iyi günler vodafone borcu nedeni ile suanda dava açılmış ve diyarbakır 8. icra dairesinde görünüyor dava size telefon ile ulaşamadım sizden geri dönüş bekliyorum.

  2. elime bir tebligat geldi ama hiç bir bilgimyok yardımcı olursanız sevinirim

    1. Yusuf bey, web sitemizin kurumun web sitesi olmadığını belirterek söze başlayalım. Elinize gelen tebligat ödeme emri olabilir, yada önem arzeden başka bir evrak olabilir. Tebliğlerde yasal olarak itiraz edebilmeniz veya cevap verebilmeniz için belirli süreler vardır. Tebliğ ile birlikte bu süreler başlar ve süreyi kaçırırsanız sizin için hak kaybı söz konusu olabilir. Bu sebeple gelen tebligatı bir avukata göstermenizi, en azından ilgili İcra Müdürlüğüne giderek bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.