Kredi Yurtlar Kurumu KYK Yurt Borcu Ödeme

Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye’de pek çok öğrenciye barınma hizmeti sunuyor. Öğrenciler için de gerek güvenlik gerekse konfor açısından iyi bir seçenek olan Kredi Yurtlar Kurumu fiyat açısından da olukça avantajlı. KYK yurtları sayesinde daha verimli bir öğrencilik hayatı geçiren yükseköğrenim talebeleri genel itibarla Kredi Yurtlar Kurumunun hizmetlerinden memnun.

Kredi Yurtlar Kurumu barınma hizmetini en uygun fiyata sunması sayesinde pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle son dönemde inşa edilen KYK yurtlarının daha konforlu ve daha modern olduğunu söyleyebiliriz. KYK yurtlarının fiyatları da standart değil elbet. Ancak genel itibarla piyasada öğrencilere sunduğu hizmete göre KYK aylık Yurt fiyatları oldukça makul.

KYK aylık yurt ücreti ödemelerini kredi kartı ile online olarak yapmak mümkün. Ziraat bankası üzerinden yapılan online KYK Yurt ücreti ödemelerinde zamandan tasarruf ederken geçmiş KYK yurt ücreti ödemelerine ilişkin dekontları da görüntüleme imkanı doğuyor. Online ödeme sisteminde KYK Yurt Ödemelerinde tüm kredi kartları ve banka kartları kullanılabilmekte.

Kartla Kredi Yurtlar Kurumu 2018 yılı Yurt ücreti ödemesi yapmak istiyorsanız lütfen linki tıklayınız. KYK yurt ücreti ödemesi için işlem bölümünden KYK-Yurt Tahsilatları seçeneğini seçmelisiniz. Sonrasında TC kimlik numaranızı sisteme girmelisiniz. (dileyen için pasaport numarası da kullanılabilmekte) Ödeme türü yurt ücreti ödemesi şeklinde seçilmeli. Ekranda yer alan kod doğrulama alanına ekranda yer alan güvenlik kodu girildikten sonra sorgula butonuna tıklandığında ödenmemiş borca ilişkin ekrana ulaşım sağlanabilmekte. Bundan sonrasında kyk yurt borcunu dilerseniz kredi kartınızla dilerseniz banka kartınızla kolaylıkla yapabilirsiniz.

KYK geçmiş dönemlerde ödemiş olduğunuz yurt borcuna ilişkin makbuzlarınıza ulaşmak istiyorsanız lütfen linki takip ediniz. Linki izlediğinizde sizi karşılayacak olan ekranda istenilen bilgileri sisteme girdikten sonra geçmişte ödenmiş olan kyk yurt ücreti ödemelerine ilişkin ödeme makbuzlarına ulaşmış olacaksınız.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İlan ve Reklam Vergisi Ödeme

Büyükşehir belediyelerinin pek çoğu tarafından sunulan online ödeme sistemleri sayesinde vergi mükellefleri zahmetsiz bir şekilde vergi borcunu ödeyebilir hale geldi. Bu durum pek çok vergi mükellefi tarafından da olumlu karşılanıyor. Sisteme güvenmeyenler olsa da online vergi ödeme sistemini kullanan pek çok mükellef bulunduğunu da söyleyelim.

Peki Ankara Büyükşehir Belediyesi İlan ve Reklam vergisi ödemek için ne yapmak gerekiyor. Aslında bu işlem oldukça basitleştirilmiş durumda diyebiliriz. Ankara Büyükşehir Belediyesinin kendi sitesi üzerinden vermekte olduğu E-Tahsilat Mali Hizmetler menüsünden ulaşılabilen sistem sayesinde mükellefler oturdukları yerden kredi kartını kullanarak anında vergi ve ilan borcu ödemelerini gerçekleştirebilmekte.

Sisteme giriş yapmak için vergi mükellefinin vergi yada T.C kimlik numarasını kullanması yeterli. Bu iki veriden birisi ile sisteme giriş yapıldığında mükellef adına oluşturulan tüm vergi ve borçlar ekrana getirilmekte. Ödenmek istenen vergi borcu yada ilan borcu seçilerek aynı ekranda kredi kartı ile ödeme işlemi yapılabiliyor. Büyükşehir Belediyesinin Ödeme sistemine erişmek için linki tıklayabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin sunmakta olduğu Online ödeme sistemi sayesinde Ankara B.B. yapılandırılmış vergi borçları, güncel vergi ve ilan borçları,  tahsis ücreti borçları, ışıklı tabela vergi borçları  sistem üzerinden görüntülenmekte, istenilen borç seçilerek ödenebilmekte. Bu sistemi en kolay kılan yönlerden bir tanesi kredi kartının ödeme işlemlerinde rahatlıkla kullanabilmesi.

Sistem üzerinde gecikme oranları, gecikme için tahsil edilecek olan ücret, vergi veya borcun dönemi gibi pek çok detaylı bilgi görüntülenmekte. Bu sistem hem bilgi amaçlı hem de borçların ödenmesi amacıyla kullanılmakta. Siz de Ankara Büyükşehir Belediyesine vergi ve ilan borcu yatırmak istiyorsanız Büyükşehir Belediyesinin online ödeme hizmetinden mutlaka faydalanmalısınız.

Binet Telekom İnternet Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Bilişim teknolojileri geliştikçe internet hizmetleri alanında yeni oyuncular oyuna girmeye devam ediyor. 2014 yılında internet hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başlayan Binet Telekom internet sağlayıcısı olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. İnternet altyapısı olarak Türk Telekom altyapısını kullanan Binet Telekom yüksek hızda interneti daha uygun fiyata sunmayı amaçlamakta. Binet Telekom’un kendine ait altyapısı var mı sorusu sıklıkla gündeme gelmekte. Binet Telekom’un kendi altyapısı bulunmamakta. Binet Telekom Servis sağlayıcısı olup Türk Telekom altyapısını kullanmakta.

Farklı internet sağlayıcılarından hizmet almayı düşünenler için alternatif hizmetler sunan Binet telekom özellikle uygun fiyata AKN’siz fiber internet bağlantısı arayanlar için yerinde bir seçenek olabilir. Bu tarz hizmet almayı düşünenler için Binet Telekom’un internet hizmetlerine göz gezdirmesinde fayda var. Binet Telekom’un internet fiyatları da yine diğer servis sağlayıcılarda olduğu gibi paketlere göre değişiklik gösteriyor.

Binet telekom fiber internet konusunda da yine Türk Telekom altyapısını kullanmakta. Türk Telekom altyapısı uygun olan yerlerde yüksek hızlarda internet hizmetini uygun fiyata sunma gayretinde olan Binet Telekom müşterilerine şeffaf bir hizmet sunabilmek için de internet üzerinden fatura sorgulama, fatura ödeme, binet altyapı sorgulama, binet internet hız testi gibi ihtiyaç duyulan tüm teknolojik hizmetleri kendi internet sitesi üzerinden sunma gayretinde.

Biz de Binet Telekom’dan hizmet alan Binet müşterilerinin sıklıkla ihtiyaç duydukları fatura sorgulama, fatura ödeme, binet ödeme noktaları, binet altyapı sorgulama ve binet internet hız testi uygulamalarına erişmek için gerekli olan linkleri bu yazımızda bir araya topladık. Binet Telekom faturanızı kredi kartınızı kullanarak telefon numarası yada hizmet numarası aracılığı ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Binet Telekom internet faturası sorgulama ve fatura ödeme işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz. Hizmet numarası yada telefon numarası bilgilerinden bir tanesini girerek fatura sorgula butonuna basmanız sonrasında faturanızı görüntüleyerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Binet Telekom internet hız testi için linki takip edebilirsiniz.
Binet Telekom altyapı sorgulaması için bu linki, binet fatura ödeme noktaları için buradaki linki ziyaret edebilirsiniz. Ulaşacağınız ekranda binet faturanız için otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz bankalar listesini de görüntüleyebilirsiniz.