Ziraat Bankası Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

İçinde bulunduğumuz devirde bankalar hayatımızın en önemli kurumları arasına girmiş durumda. Her türlü işimiz için bankaya gitmek kaçınılmaz. Bankalarda işlem yaptırmak için harcanacak zamanı da söylemeye gerek yok sanırım. Özellikle Ziraat bankası danışma hizmeti, Ziraat bankası banka kredi borcu hesaplaması, Ziraat Bankası kredi faizi hesaplaması ve bankaya geri ödenecek miktarın hesaplanması gibi danışma hizmetleri için bile oldukça fazla zaman harcamak zorunda kalınabilmekte.


Tüm bunlar için harcanacak zamanlar sizin de hoşunuza gitmiyorsa yapmanız gereken tek şey ziraat bankası internet şubesini kullanmak. Bankaların internet şubeleri de aynen fiziki şubeler gibi hizmet verebilmekte. Ziraat bankası eft, Ziraat bankası havale, Ziraat bankası kredi faizi hesaplama, Ziraat bankası kredi kartı borcu sorgulama, Ziraat bankası kredi kartı borcu ödeme, Ziraat bankası kredi kartı ekstresi görüntüleme ve kalan kredi borçlarınızı sorgulama gibi pek çok işlemi bankaların internet şubelerini kullanarak oturduğunuz yerden anında, zaman kaybına mahal vermeden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeye başvurarak kolayca edinmek. Ancak internet üzerinden yapacağınız işlemlerde güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulamalısınız.

Ziraat Bankası çekeceğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini hesaplamak ziraat bankası internet şubesi için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Ziraat Bankası İnternet şubesi hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Ziraat Bankasına ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmayıp sadece Bankanın Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemiz tarafından hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, tc kimlik numarası, telefon marka ve modeli gibi bilgiler talep edilmez. Bu gibi şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 724 0 724’tür. Tüm sorun ve sorunlarınız için lütfen müşteri hizmetlerine ulaşınız.

29 thoughts to “Ziraat Bankası Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama”

   1. Konuya ilişkin olarak bankanızdan, bankanızın müşteri hizmetlerinden ve bankanızın online bankacılık bölümlerinden bilgi alabilirsiniz.

 1. Sayın yetkili,Eylül ayın emekli oldum.icrada takipte olan borcum var yıllardı düzenli olarak taksitleri ödedim.avukat beni aradı maaşını ziraat bankasına aktar icrada olanlar için maaşınızın 15 katına kadar kredi veriyorlar biz haziranda buyana böyle pek çok dosyayı kapattık dedi.ben emekli maaşımı ptt den alıyorum ziraata maaşımı aktarırsam bana avukatın dediği gibi kredi verilir mi?aydınlatırsanız sevinirim….saygılar

  1. Lütfen bu sorunuz ile ilgili olarak Bankanıza başvurunuz. Sitemiz Ziraat Bankasının resmi internet sitesi değildir.

 2. kardeşim bu nasıl bir site anlamadım kendi kredi kart borcumu öğrenemiyorum bu olsa üç kağıtcılık gibi bir şey bankamatikte detaylı borç verilmiyor ve kartımdaki para yok eksilere düşmüş hırsızlıkmı bu nedir söylermisiniz ayıp değilmi gereken bilgiyi istiyorum

 3. Kredi borcum ne kadar kaldı öğrenmek istiyorum ve toplam borcumu odesem nekadar düşüş olur

 4. bankanızdan çekmiş olduğum iki farklı kredim var.borcumun ne zaman biteceği ile ilgili bilgim bulunmamaktadır bana bukonuda cimeil ile bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim

 5. kullandıgım ihtiyaç kıredisini ana para yı yatırmak istiyirum ne kadar kaldı ögrenmek istiyorum

 6. Benim Antalya Emekli maaşımı aldığım bankanızdandan çektiğim kredi borcum ne zaman bitiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.