Vodafone Faturalı Hattınızın Borcunu Hemen Öğrenebilir Online Olarak Ödeme Yapabilirsiniz

Faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Faturalarınızı öğrenmek, ödenmemiş borçlarınızı öğrenmek ve online olarak ödeme yapmak parmaklarınızın ucunda. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Vodafone GSM Operatörüne ait hat kullanmakta iseniz sayfamız aracılığı ile borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve vodafone online işlemler bölümünden ödemelerinizini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone borcunuzu sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve fatura borcunuzu hemen ödemek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Online işlemler şifreniz yok ise şifrenizi hemen edinmek için lütfen cep telefonunuzun mesaj bölümüne S yazıp 7000’e kısam mesaj gönderiniz. Şifreniz ücretsiz olarak cep telefonunuza gönderilecektir.

2 thoughts to “Vodafone Faturalı Hattınızın Borcunu Hemen Öğrenebilir Online Olarak Ödeme Yapabilirsiniz”

  1. 2005de ödenen fılenaturamı telsım benden tekrar ıstıyor 8yıldır neden benı bılgılendırmedıler faturanın bu kadar kabarık olmasınımı bekliyorlar benım bu parayı odeme ımkanım yok cunkı gozum bırı ama oldu çalışamıyorum ana para nekadarsa onu odeye bılırım başka ımkanım yok….

  2. Merhabalar,bana sürekli,(TELSİM) İcra takibiyle ilgili ödeme yapılmadığı,borcunuz ciddi şekilde artacağı şeklinde mesaj gelip duruyor…Ben hiç Telsim faturalı hat kullanmadım nasıl borcum olabilir, cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.