Tedaş Manisa Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Manisa Tedaş Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasına ait elektrik borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmak sizce de iyi olmaz mı? İnternet sayesinde Manisa Tedaş elektrik borcu ödeme, elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu yatırma, elektrik faturası sorgulama gibi işlemlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi avantajlar ayağınıza kadar gelmekte. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş firmasına ait Manisa elektrik borcu nuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda.

Manisa Gediz elektrik faturalarınızı tedaş ödeme noktaları ile veya anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında online elektrik fatura borç ödemesi yapabilirsiniz.
Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Manisa Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Elektrik dağıtım firmasının İnternet sitesi üzerinden direkt olarak ödeme yapılamamakta olup ilgili firmanın anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerini kullanarak online elektrik borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

One thought to “Tedaş Manisa Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

  1. gediz eletrik aş genel müdürlüğüne sayın müdürüm yapmış olduğunuz alt yapı değişiklğinden dolayı sizi kutluyorum yalnız eksikleriniz var 1 internet sitesinden k.kartıyla ödeme bu vatandaş için çok faydalı nedeni insanlar işini gücünü bırakıp saatlerce eletrik faturası ödecem diye bankalarda veya ptt merkezlerinde çok zaman kaybetmektedir eger bu sistemi kurarsanız ben akşam işimden gelcem evime kredikartımla eletrik faturamı ödücem vatandaşın zaten parası yok ama herkezde kredi kartı var 2 internet ortamına eski işletme kodunu ve abone noyu girdiğinde yeni abone noyu gören sistemin acilen yapılmsı lazım insanlar bu konuda çok madurlar bunun acilen yaparsanız güzel bir hizmet olur şimdiden teşekür eder hizmetlerinizin devamını dilerimsaygılarımla muzaffer balaban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.