Tedaş Isparta Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Isparta Tedaş Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasına ait elektrik borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmak sizce de iyi olmaz mı? İnternet sayesinde Isparta Tedaş elektrik borcu ödeme, elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu yatırma, elektrik faturası sorgulama gibi işlemlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi avantajlar ayağınıza kadar gelmekte. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş firmasına ait Isparta elektrik borcu nuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda.


Isparta Akdeniz elektrik faturalarınızı tedaş ödeme noktaları ile veya anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında online elektrik fatura borç ödemesi yapabilirsiniz.
Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Elektrik dağıtım firmasının İnternet sitesi üzerinden direkt olarak ödeme yapılamamakta olup ilgili firmanın anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerini kullanarak online elektrik borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3 thoughts to “Tedaş Isparta Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

  1. ISPARTA YALVAÇ TA BULUNAN EVİMİN BİR ELEKTRİK FATURASINI KREDİ KARTIMLA ÖDEMEK İÇİN SAATLERCE UĞRAŞTIM ANCAK ÖDEYEMEDİM REKLAM GÖSTERMEKTEN BAŞKA HİÇ BİR ŞEY YOK TEDAŞ VEYA AKDENİZ ELK. DAĞITIM ŞTİ. DEN BEKLENTİMİZ KOLAY BİR YÖNTEMLE VE KREDİ KARTIMIZLA BORÇ ÖDEMEMİZ İÇİN KOLAYLIK SAĞLAMASIDIR.

  2. DENİZLİ AYDEM ŞTİ. NİN SİTESİNDE BORÇ SORGULAMA VE BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ DAHA KOLAY, BU TİP KOLAYLIKLARIN DİĞER ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNDE DE UYGULANMASI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZDİR.

  3. Sayın CLK AKD ELK yetkilisi,
    Cep telefonuma, “00000 865480 nolu aboneliğinize ait 04.02. 2015 tarihli 346.14 tl. elektrik faturası ödenmemiştir” diye mesaş gönderilmiştir. Elektrik faturalarım Isparta Gülkent İş Bankası şubesinden otomatik olarak ödenmektedir. Verdiğiniz nolu abonem yoktur. Bilginize..11.02.2015 Isparta
    Hasan Ali Görgülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.