Tedaş Fatura Borcu Sorgulama İşlemi

Tedaş (Türkiye Elektronik Dağıtım Anonim Şirketi) fatura borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda hızlı bir şekilde yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapabilecek duruma geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Tedaş elektrik borcunuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda. Tedaş faturalarınızı anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında fatura ödemesi yapabilirsiniz. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

TEDAŞ fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

İnterneti sürekli kullanamıyorum diyorsanız sisteme SMS İle abone olabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ABONE boşluk İŞLETMENO boşluk ABONENO yazarak 4186’ya göndererek sisteme katılabilirsiniz. İşletme ve abone numarası elektrik faturanız üzerinde yer almaktadır. Otomatik bilgilendirme olarak gönderilecek mesaj sayısı, her bir abonelik için aylık ortalama olarak 2 adettir. 4186 servis hattına gönderdiğiniz ve 4186 servis hattından size gelen her bir SMS, vergiler dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. (yazının yayınlandığı tarihteki fiyattır) Sabit bir abonelik ücreti bulunmamaktadır.

4 thoughts to “Tedaş Fatura Borcu Sorgulama İşlemi”

    1. İnternet üzerinden online ödeme işlemleri bankaların internet şubeleri kullanılarak yapılabilmektedir. Teşekkür ederiz.

  1. ben yurt disinda kaliyorum abone numarami bilmiyorum kiracim evi terk etmis elektrik su hicbirini odemedi ben nasil abone nosunu ogrenip interneten yatirabilirim borcumu tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.