Şişli Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri


Şişli Belediyesine ait su faturası borç bilgilerinizi ve Şişli Belediyesi ile ilgili diğer borç bilgilerinizi yazımızda kurumun resmi internet sitesine verilen link aracılığı ile sorgulayarak borçlarınızı anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden su borcu ödemenizi ve diğer ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Bazı Belediyelerde online ödeme sistemleri henüz aktif edilmemiş olabilir)

Şişli Belediyesine ait Şişli su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Seeking answer

Not: Şişli Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için başkası tarafından bilinmemesi gereken size özel bilgileri sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi esnasında sitenin Şişli Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

One thought to “Şişli Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. Bu kadar saçma bir sistem görrmedim her belediyeye emlak vergisi ödedim bir şişli belediyesine ödeyemedim .Tebrikler nasıl başardınız güzel hizmet verip insanları çileden çıkarıyorsunuz devam edin……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.