Medaş Konya Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Konya Medaş Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasına ait elektrik borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmak sizce de iyi olmaz mı? İnternet sayesinde Konya elektrik borcu ödeme, elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu yatırma, yapılacak işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi avantajlar ayağınıza kadar gelmekte.
Medaş Meram Elektrik Dağıtım A.Ş firmasına ait Konya elektrik borcu nuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda. Konya Medaş elektrik faturalarınızı medaş ödeme noktaları ile veya anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında online elektrik fatura borç ödemesi yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Konya Medaş Meram Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Elektrik dağıtım firmasının İnternet sitesi üzerinden direkt olarak ödeme yapılamamakta olup ilgili firmanın anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerini kullanarak online elektrik borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2 thoughts to “Medaş Konya Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

  1. merhaba ben yurtdisinda kaliyorum
    ben persembe 29.08 konyaya geldim.malessef elektrik kapandi.pazartesi kadar beklemek istemiyorum ne yapabilirim.
    lütfen yardim edin.
    saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.