Online Borç Sorgulama ve Ödeme

İstanbul Ticaret Odası Üyelik Aidatı Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Mesleğinize ait odalar mesleğinizin geleceği ve sizin çıkarlarınız açısından hizmet veren kuruluşlardır. Ticaret ve Sanayi Odalarından bazıları üyelik aidat borçlarının internet üzerinden ödenmesine olanak sağlamakta. İstanbul Ticaret Odası resmi internet sitesi tarafından destek veriliyor olması halinde borcunuzu sitemizde verilen linki takip ederek İstanbul Ticaret Odasının resmi internet sitesinden sorgulayabilir,  online ödeme yapabilirsiniz. (Ticaret ve Sanayi Odalarından bir kısmında bu hizmet verilmemektedir)

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Ticaret Odası’na  ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, üyelik işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve online ödeme yapılıp yapılmadığını sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

sorgu

Sponsorlu Bağlantılar

Not: İstanbul Ticaret Odası’na ait site üzerinde online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için bazı durumlarda sizden istenilen kişisel bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi yaptığınız sitenin İstanbul Ticaret Odası resmi web sitesi olduğundan emin olmanız işlem güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı için arama terimleri:

7 Responses to İstanbul Ticaret Odası Üyelik Aidatı Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir