İBB Gelirler Müdürlüğü Borç Bilgisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gelirler Müdürlüğü borçlarınızından haberiniz olmamasından, tebliğ edilmemesinden şikayet edenlerdenseniz bu duruma bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. İBB Gelirler Müdürlüğüne bulunan kira borcu,ecrimisil borcu, yapılandırılmış dolmuş ruhsat izin borcu,yapılandırılmış taksi ruhsat izin borcu,ilan reklam borcu,pano yıkım ve söküm bedeli borcu,tıbbi atık borcu,taksitli mal satış bedeli borcu,idari para cezaları borcu,yangın sigorta vergi borcu,altyapı katılım ücreti borcu,geçiş hakkı ücreti borcu,hafriyat cezaları borcu,minibüs ruhsat ücreti borcu gibi borçları anında öğrenmeniz ve online olarak ödeme yapmanız mümkün. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gelirler Müdürlüğü borçlarınızı sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek ve ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

İBB Sitesi üzerinden sadece Online fatura borcu sorgulama işlemleri gerçekleştirilmekte olup online ödeme işlemleri anlaşmalı bankaların internet şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır. İlgili bankanın internet bankacılığı aracılığıyla borçlarınızı anında ödeyebilirsiniz.

5 thoughts to “İBB Gelirler Müdürlüğü Borç Bilgisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. merhaba,maltepe/esenkent kanipaşa caddesi.emniyet sokak serap apartmanında oturmaktayım.kısa bir süre önce ecrimisli borcumuz olduğu söylendi.benimde bu borç hakkında hiç bir bilgi ve evrağa sahip değilim.borcumun ne kadar olduğunu ve bunun hakkındaki bilgiye nasıl ulaşabilirim.teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.