Bagcilar Belediyesi Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

İstanbul Bağcılar Belediyesi Su Faturalarınızı veya belediyeye ait diğer faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye, kuyruk beklemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. İstanbul Bağcılar Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınız ile ödenmemiş eskiye dönük fatura borçlarınızı, vergi borçlarınızı öğrenmek ve online olarak su borcunuzu ödemek artık çok kolay. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.


İstanbul Bağcılar Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi ve diğer belediyeye ait borçlarınız ile ilgili bilgileri sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Sorgulama, online ödeme vs. gibi bazı ayrıntılı işlemler sicil bilginiz gerekmektedir.

One thought to “Bagcilar Belediyesi Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.