Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Aydın Belediyesi Su Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Aydın Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye bir son vermek nasıl olurdu? İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar olduk. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Aydın Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınız ile ödenmemiş eskiye dönük su faturası borçlarınızı öğrenmek ve online olarak su borcunuzu ödemek artık çok kolay. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

Aydın Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Aydın Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için bazı durumlarda sizden istenilen kişisel bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi yaptığınız sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Bu yazı için arama terimleri:

2 Responses to Aydın Belediyesi Su Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

  • Aydın belediyesi içerisinde meskeni olan ve 90532 abone nolu su sayacı kullanan kişiyim. yaklaşık 1,5 senedir su faturalarımı otomatik ödeme talimatı ile ödemekteyim son 3 – 4 faturadır eski borç adı hanesinde artarak rakamlar bildirilmektedir bunun ne anlama geldiğini ayrıca 5 ay evvel miktarda yanılmıyorsam 13,5 tl lik faturayı 2. sefer ödemek zorunda kaldım. bu konu hakkında geri bildiriminizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.