ASKİ Adana Büyükşehir Belediyesi Su Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

ASKİ Adana Su ve Kanalizasyon İşlerine ait ( Adana Büyükşehir Belediyesi ) Su Faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye bir son vermek istemez misiniz? İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Adana Büyükşehir Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınız ile ödenmemiş eskiye dönük su faturası borçlarınızı öğrenmek ve online olarak su borcunuzu ödemek artık çok kolay. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Sorgulama, online ödeme yapabilmeniz için sizden istenilen kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekebilmekte olup bilgi girişi yaptığınız sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.