Ankara Etimesgut Belediyesi Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Ankara Etimesgut Belediyesi Su Faturalarınızı veya belediyeye ait diğer faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye, kuyruk beklemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Ankara Etimesgut Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınız ile ödenmemiş eskiye dönük fatura borçlarınızı, vergi borçlarınızı öğrenmek ve online olarak su borcunuzu ödemek artık çok kolay. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

Ankara Etimesgut Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi ve diğer belediyeye ait borçlarınız ile ilgili bilgileri sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Etimesgut Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Ankara Etimesgut Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Sorgulama, online ödeme yapabilmeniz için sicil bilginiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.