Aksa Elektrik Tunceli Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Tunceli Fırat Aksa Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasına ait elektrik borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmak sizce de iyi olmaz mı? İnternet sayesinde Tunceli elektrik borcu ödeme, elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu yatırma, elektrik faturası sorgulama gibi işlemlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi avantajlar ayağınıza kadar gelmekte.


Fırat Aksa Elektrik Dağıtım A.Ş firmasına ait Tunceli elektrik borcu nuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda. Tunceli Aksa elektrik faturalarınızı fırat aksa elektrik ödeme noktalarına veya anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında online elektrik fatura borç ödemesi yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Tunceli Aksa Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Elektrik dağıtım firmasının İnternet sitesi üzerinden direkt olarak ödeme yapılamamakta olup ilgili firmanın anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerini kullanarak online elektrik borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2 thoughts to “Aksa Elektrik Tunceli Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

  1. Bu ayın fatura son ödeme tarihi 14/02/2014 olarak geldi. Oysa ben bankaya otamat ödeme talimatı vermişim. Bu nedenle Maaş yattıktan sonra ancak ödeme yapabilirim. 14 Şubat’ta ödeyemem.

    Bilgi verilmesini arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.