Online Borç Sorgulama ve Ödeme

İstanbul Barosu Aidat Borcu Online Ödeme İşlemleri

İstanbul Barosu kayıtlı avukat sayısı yönünden dünyanın en büyük barolarından bir tanesi. İstanbul Barosu da bu büyüklüğe yakışır şekilde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte. Üyelik aidatlarının ve aidat borçlarının ödenebilmesi için birden fazla seçenek mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde özellikle kredi kartı ile güvenli ödeme sistemleri yaygın olarak kullanılmakta. Bu sistemi kullanarak da baro aidat borçlarınızı online olarak  kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Birikmiş aidat borçları da bu şekilde ödenebilmektedir. Kredi kartı ile ödemede daha farklı ödeme imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vakıfbankta hesabı bulunan avukatlar  Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaparak kurum ödemeleri menüsünü kullanarak “İstanbul Barosu Aidat ödeme” bölümünden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Diğer bir yöntem olan baronet sistemini kullanarak kredi kartı ile taksitli ödeme yapılabilmekte. Kredi kartından İstanbul Barosu baro aidatının otomatik olarak zamanında ödenmesi için bankaya kredi kartı aidat ödeme formu doldurup teslim edilerek ödeme talimatı verilebilmekte. İstanbul Galata Baro merkezi, Çağlayan İstanbul Adalet Sarayı, İstanbul Kartal Anadolu Adalet Sarayı ve Bakırköy Adalet Sarayı bünyelerinde bulunan muhasebe birimlerinden 09:00-16:00 saatleri arasında da ödeme yapmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul barosu baronet sistemini kullanarak aidat borcu ödeme işlemleri için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İstanbul barosu online işlemler bölümünde gerekli bilgileri kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Konu hakkında İstanbul Barosu sitesi üzerinden daha detaylı bilgi edinmek için bağlantıyı takip edebilirsiniz. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.