Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Bank Asya Borç Sorgulama Öğrenme ve Ödeme İşlemleri

Bank Asya internet internet üzerinden pek çok işlemin online olarak yapılmasına imkan tanıyacak şekilde hizmet vermektedir. Bu işlemler arasında Kredi kartı hesap ekstresi görüntüleme, borç sorgulama çeşitli kurumların fatura borçlarını ödeme gibi işlemler sayılabilir.
Asyacard kredi kartı borcunuzu yine şubelerden, internet şubesinden 0850 222 4 888 numaralı çağrı merkezinden, Asya24 Atm lerinden ve sms şubesinden öğrenebilirsiniz.

Bank Asya internet bankacılığını kullanarak zamandan tasarruf ederek sıra beklemek gibi can sıkıcı durumlardan da kurtulmuş olursunuz. Ayrıca güncel ve doğru bilgiye kesintisiz her yerden erişim imkanı elde edersiniz.
Bank Asya asyacard güncel kredi kartı borcunuzu KART yazıp boşluk bırakarak, kredi kartı numaranızın son 4 rakamını yazıp 2792’ye göndererek de öğrenebilirsiniz.

Bank Asya internet şubesini kullanmak için lütfen linki takip ediniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden online olarak sunulan hizmetlerden faydalanabilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.