Tekirdağ Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Tekirdağ bölgesinde faaliyet gösteren Tekirdağ Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Tekirdağ Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Tekirdağ Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Tekirdağ Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Tekirdağ Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Tekirdağ Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Tekirdağ Tabipler odası telefon: 282 2618981

Tekirdağ Tabipler odası adres: Ertuğrul Mah. Barbaros Cad. Arca Apt. C Blok No: 42/2 59100

Not: Tekirdağ Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.