Şanlıurfa Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Şanlıurfa bölgesinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Şanlıurfa Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Şanlıurfa Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Şanlıurfa Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Şanlıurfa Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Şanlıurfa Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Şanlıurfa Tabipler odası telefon: 414 3122969

Şanlıurfa Tabipler odası adres: Hamidiye Mah.Emniyet Cad.Atlas Apt.No.1 Kat:1 Akbank Üstü

Not: Şanlıurfa Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.