Kayseri İli Erciyes Yurdu D Blok (Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Kayseri bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Kayseri ilinde faaliyet gösteren Erciyes Yurdu D Blok (Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kayseri ili 2013 yılı Erciyes Yurdu D Blok (Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 141 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Kayseri ili 2013 yılı Erciyes Yurdu D Blok (Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Kayseri Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kayseri bölgesinde faaliyet gösteren Kayseri Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kayseri Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kayseri Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kayseri Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kayseri Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kayseri Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kayseri Tabipler odası telefon: 352 2224659

Kayseri Tabipler odası adres: İl Sağlık Müdürlüğü Yanı, Seyit Gazi Mah. Nuh Nacibey Cad. Geriatri Merkezi Binası Kat:1

Not: Kayseri Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.