K.Maraş Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

K.Maraş bölgesinde faaliyet gösteren K.Maraş Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek K.Maraş Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda K.Maraş Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) K.Maraş Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde K.Maraş Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

K.Maraş Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

K.Maraş Tabipler odası telefon: 344 2237476

K.Maraş Tabipler odası adres: Yenişehir Mah. 14. Sok. No:16 46060

Not: K.Maraş Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.