Ankara İli Halide Edip ADIVAR Yurdu Neşe ALBAYRAK Bloğu (Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Ankara bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Ankara ilinde faaliyet gösteren Halide Edip ADIVAR Yurdu Neşe ALBAYRAK Bloğu (Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Ankara ili 2013 yılı Halide Edip ADIVAR Yurdu Neşe ALBAYRAK Bloğu (Kız)’na ait aylık barınma bedeli 144 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Ankara ili 2013 yılı Halide Edip ADIVAR Yurdu Neşe ALBAYRAK Bloğu (Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 200 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.