Antalya İli Akdeniz Yurdu Rasim AKTAŞ Bloğu (Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Antalya bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Antalya ilinde faaliyet gösteren Akdeniz Yurdu Rasim AKTAŞ Bloğu (Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Antalya ili 2013 yılı Akdeniz Yurdu Rasim AKTAŞ Bloğu (Kız)’na ait aylık barınma bedeli 132 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Antalya ili 2013 yılı Akdeniz Yurdu Rasim AKTAŞ Bloğu (Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Antalya İli Manavgat Öğrenci Yurdu (Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Antalya bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Antalya ilinde faaliyet gösteren Manavgat Öğrenci Yurdu (Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Antalya ili 2013 yılı Manavgat Öğrenci Yurdu (Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 156 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Antalya ili 2013 yılı Manavgat Öğrenci Yurdu (Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 225 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Antalya Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Antalya bölgesinde faaliyet gösteren Antalya Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Antalya Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Antalya Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Antalya Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Antalya Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Antalya Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Antalya Tabipler odası telefon: 242 2375075

Antalya Tabipler odası adres: Meltem Mah. 3.Cad. Üzeri Baro Yanı

Not: Antalya Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.