Merkez Yozgat İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Yozgat İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Yozgat İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Merkez Yozgat İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Merkez Yozgat İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Yozgat İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 354 212 5508
Faks: 354212 5509
Vergi Numarası: 9820047555
Hesap (İban) Numarası: Tr120001500158007290567838
Banka Şube Kodu: 1500131066
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

2 thoughts to “Merkez Yozgat İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Yozgat SGK müdürlüğünün tarafıma verdiği bilgiye göre ZAMAN AŞIMI’na uğramış SSK prim borcu nedeniyle EMEKLİ MAAŞI’ma kurumunuzca 2010/100011 nolu icra dosya no’suyla haciz işlemi yapılmıştır.
    Yasal olarak EMEKLİ MAAŞI’na haciz konulması yasal olarak mümkün olmadığı halde yasaya aykırı bu uygulamanın durdurlmasını ve kesilen miktarın iade dilmesini rica ediyorum. Saygıyla..

    1. Öncelikle sitemiz kurumlara ait resmi bir site değildir. (bkz.hakkımızda) Sorununuz ve talebiniz ile ilgili olarak internet üzerinden yapacağınız talepler resmi kurumlar tarafından dikkate alınmayacaktır. (e devlet kapısından sunulan hizmetler dışında) Hak kaybı yaşamamak için lütfen en kısa zamanda sorun ve sorularınızı kuruma bizzat giderek veyahut vekiliniz aracılığı ile iletiniz. Teşekkür ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.