Merkez Siirt İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Siirt İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Siirt İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Merkez Siirt İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Merkez Siirt İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Siirt İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 484 2231025
Faks: 484 223 5375
Vergi Numarası: 4690060046
Hesap (İban) Numarası: Tr630001500158007290494267
Banka Şube Kodu: 1500109056
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

2 thoughts to “Merkez Siirt İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

    1. Yorumunuzun kişisel bilgiler içermesi sebebiyle tamamı yayınlanmamıştır. Öncelikle, sitemiz kurumun resmi internet sitesi değildir ve internet üzerinden bu şekilde bir bilgiye ancak e devlet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konu hakkında gerekli bilgileri ancak kurumdan bizzat veyahut avukatınız vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Teşekkür ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.