Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Kayseri 2. İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 352 2221268
Faks: 352 2221273
Vergi Numarası: 5400041381
Hesap (İban) Numarası: Tr050001500158007290493080
Banka Şube Kodu: 1500033038
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

3 thoughts to “Merkez Kayseri 2. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Hesabiniza 314 tl olarak yatirdi 14.10.2014 onceki birikmis borcunuz diye yaziyor bu nedir acaba

    1. Öncelikle Sitemiz kurumun resmi internet sitesi olmayıp, konu hakkında bizzat veyahut avukatınız vasıtası ile kurumdan bilgi alabileceğiniz gibi e devlet üzerinden de bu konuda sorgulama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.