Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. İzmir 17.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 232 4112000
Faks: 232 435 6208
Vergi Numarası: 4840174505
Hesap (İban) Numarası: Tr670001500158007290493516
Banka Şube Kodu: 1500411035
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

4 thoughts to “Merkez İzmir 17.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

    1. Telefon aracılığı ile icra takibine itiraz etmek mümkün değildir. Resmi işlemlerin yürütülebilmesi için bizzat İcra Müdürlüğüne başvurmanız veyahut avukatınız aracılığı ile gerekli başvuruyu yapmanız gerekmektedir.

  1. 06/06/2012 tarihli 2012/5503 numaralı dosyamız ile ilgili işlem yapmak istiyoruz. Bu işlem satışını yapmak istediğimiz bir araç içindir. Ödemesi yapılıp dekontları gönderilmesine rağmen icra kaldırılmamıştır. Bu nedenle aracın satışı yapılamamaktadır. Bunun kaldırılması için ne yapılması gerektiği hakkında bilgi vermenizi talep ederim.

    Not: 20’nin üzerinde telefonla ulaşma çabamıza rağmen herhangi birine ulaşamadık. Saygılar

    1. Sitemiz kurumun resmi internet sitesi değildir. İcra Müdürlüklerinde yaşanan yoğunluk sebebiyle telefon aracılığı ile icra müdürlüğüne ulaşmanız biraz zor olabilir. Bu sebeple ilgili birimden bizzat veyahut avukatınız vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.