Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ankara 26.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 509 3180
Faks: 0 312 309 4570

2 thoughts to “Merkez Ankara 26.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. 2016/11120 sayılı dosyayla bir ilgim bulunmamaktadır. Sadece T.C. nosu bana aittir. Tarafınıza posta ile bilgilendirme yazısı göndermiştim. Ancak e-devlet sitesinde, dava dosyasının hala açık olduğu görülmektedir.
    Konuyla ilgili bilgi verilmesini talep etmekteyim.
    Saygılarımla: Yüksel AYKUT

  2. adıma açılmış 2020/3739 icra dosyasının borcunu ödedim fakat hala edevlette icra dosyam açık gözüküyor telefonla ulaşamadım.Konuyla ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.