Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ankara 23.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 509 3180
Faks: 0 312 309 4570

Bu yazı için arama terimleri:

4 Responses to Merkez Ankara 23.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

  • 2017.13538 dosya hakkinda bilgi alacaktim yardimci olabilirmisiniz

    • Dosyanız ile ilgili olarak 23. İcra Müdürlüğüne başvurmanız, yahut e devlet şifreniz ile internet üzerinden bilgi almanız gerekmektedir. Saygılarımızla.

  • Benim ceza görünüyor vergi dairesinde borc yok diyolar e devlette gözüküyor bu ceza nasıl nerede ödenecek

  • Tescilli trafik cezası var 235 tl plakaya otobanda yazılmış bana nereye ödeyecegiz ankara 23 icra müdürlügü ne alaka 19/10/2018 de ceza yazılmış ankara 23 icra ile ne alaka anlam veremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.