Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ankara 19.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 509 3180
Faks: 0 312 309 4570

One thought to “Merkez Ankara 19.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Sayın bayanlar ve Baylar,
    2008-9015 numaralı dosya ile bir icra haczi İş Bankasında görünmekte ise de ben sizin oraya geldiğimde böyle bir dosya bulunamadı ve ne olduğunu ben bilmediğim gibi sizden de bu konuda hiçbir tebligat filan da almadım ama bu dosyanın iş bankasında görülmesi benim ticari hayatıma zarar vermektedir. Ben “19.10.2020 tarihinde isteğiniz üzerine 5.50 TL harç ta yatırdım.Ama sizden hiçbir cevap alamadım.
    Ya bu dosyanızı bulun ve gereğini bildirin yapın ya da bu haciz İŞ BANKASI’ndan kaldırın
    Saygılar
    Op.Dr.Saadettin Saldıran 11156357504 doktorsaadettin@hotmail.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.