Konya Ilgın İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ilgın İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Konya Ilgın İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Konya Ilgın İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Konya Ilgın İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Konya Ilgın İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 332 882 8510
Faks: 332 881 2522
Vergi Numarası: 4650042699
Hesap (İban) Numarası: Tr410004600484888000033596
Banka Şube Kodu: 4600484042
Banka İsmi: Akbank T.A.Ş
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

5 thoughts to “Konya Ilgın İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

 1. Av.Rıdvan ÇİÇEK vekaketi ile 20.03.2013 gün ve 2013/734 dosya ile adıma icra takibi başlatılmıştır.Ancak asıl alacaklı olan Nurcan MUTLU’ya borcuma mahsuben 9.000(dokuz bin)tl.yi elden yanımda Adnan ACAR,Hülya ÇELİK ve Adnan MUTLU olduğu halde 25.09.2013 günü ödememe rağmen herhangibir yazılı belge almadım.
  Fakat şahsın yani alacaklı Nurcan MUTLU’nun vekili Rıdvan ÇİÇEK’e gerekli talimatı verip icra işlemini durdurmadığını hatta 01.04.2014 günüde hakkımda 3 aylık hapsen tazyik kararı çıkattığını öğrendim.
  Bu durumda ne yapmam gerekir.Konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.
  Suat MUTLU
  suatmutlu4207@mynet.com

  1. Lütfen, hak kaybı yaşamamak için konu hakkında kurumdan bizzat bilgi alınız. Sitemiz bilgi içerikli olup kurumun resmi internet sitesi değildir. (bkz.hakkımızda)

  2. necmettin özkardeş adım kütahya altıntaş ılgın icra müdürlüğünden borc gelmiş adını ögrenebilirmiyim

   1. Sayın Özkardeş, sitemiz kurumun resmi internet sitesi olmayıp, icra dosyalarına ne şekilde erişim sağlanabileceği hususunda bilgiler içermektedir. Dosyalarınıza ancak e devlet üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uyap sms servisi olan 4060’a (mesaj başı ücret alınmaktadır) abone olarak hakkınızda açılan dava veya icra dosyalarından anında haberdar olabilirsiniz. Saygılarımızla…

 2. Bu dosyanın vekili benim. Yani Av. Rıdvan ÇİÇEK. Borçlu için şu aşamada söylenebilecek tek şey yazıklar olsun olacak. Zira para tahsili dahil hiçbir şeyden haberim yok. Borçlu kişinin borcunu resmi olarak icraya, vekilin veya asilin banka hesabına yatırması veya makbuz alması lazım ki ödemeyi bu belge ile ispat etsin. Benim hiçbir şeyden haberim yok. Tekrar söylüyorum Suat Bey ben dolandırıcı değilim alacaklı vekiliyim. yazıklar olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.