Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Gölcük İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 262 412 5620
Faks: 262 412 6011
Vergi Numarası: 4690056948
Hesap (İban) Numarası: Tr220001500158007290519837
Banka Şube Kodu: 1500189041
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

2 thoughts to “Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. 2007/941 dosya üzerinden yargım devam etmektedir. mahkeme dosyalarına baktığımda arşivde yargıtay davaya baktığımda oda arşivde görünmektedir. oysa icra müdürlüğünüzce maaşıma icra konulmuştur. müdürlüğünüze bu konu hakkında bilgi verilmiştir.
    maaşıma konulan icranın içerikleri hakkında tarafıma bilgi verilmesini talep ederim.

    1. Sayın Türkmen, sitemiz kurumların resmi internet sitesi olmamakla birlikte Kocaeli Gölcük İcra Müdürlüğü ile de bir bağlantısı bulunmamaktadır. Yapacağınız işlemlerle ve taleplerle ilgili olarak bizzat yahut vekiliniz aracılığı ile İcra Müdürlüğüne başvurmanız daha faydalı olacaktır. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.