Kars Arpaçay İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Arpaçay İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Kars Arpaçay İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Kars Arpaçay İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Kars Arpaçay İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Kars Arpaçay İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 474 281 2456
Faks: 474 281 2372
Vergi Numarası: 800285322
Hesap (İban) Numarası: Tr790001000294110179615001
Banka Şube Kodu: 4600528008
Banka İsmi: Ziraat Bankası
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

One thought to “Kars Arpaçay İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. şarköy içra dairesinden 2021/115 dosya numara talimat dosysı alacaklı mesüt ergül şahıs borçlu ertim şimşek üzürinde içra bulanın dosya ile ilgili davayı kazanmıştır. üzerimdeki bütün bülokalar kalkmıştır yanlız sizin içra dairesine hale borç güzüküyor üzerimdeki tüm arsa ve tarlalar da şerh haczi gözüküyor.
    bide 2022/14 talimat dosyasında üzerimde haçiz var bunların hepsini kaldırılması rica ediyorum.saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.