İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 212 599 4486
Faks: 212 592 9052
Vergi Numarası: 6040002444
Hesap (İban) Numarası: Tr030001500158007290502234
Banka Şube Kodu: 1500254034
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

2 thoughts to “İstanbul Küçükçekmece 1.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. 1. icrada dosyam var ancak hiçbir şekilde telefon ile ulaşamıyorum…
    edevlette ve diğer platformlarda görünmüyor… yazdımcı olmanızı rica ederim…

  2. 2019/20444 dosyamızın borcunu bitırdik icra harcını yatırdık genede emekli maaşımızı kestiler dilekçe verdık bizim 2700 tl kesilen emekli maşımızdan olan paramız geri iade olmadı bu lonu hakkında dava acacagımızı bıldırırızzzzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.