Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Sincan 4. İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 246 4504
Faks: 315 246 4060
Vergi Numarası: 7700372899
Hesap (İban) Numarası: Tr220001500158007290516539
Banka Şube Kodu: 1500170006
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

2 thoughts to “Ankara Sincan 4. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. 4 NCÜ İCRA DAİRESİ BAŞKANLIĞINA SİNCAN / ANKARA

    Haymana culuk köyünden H.OSMAN ÖZYİĞİT’in İSA BAYRAKTAR’a ERYILDIRIMLAR TARIM MAKİNASI ŞİRKETİNDEN makina aldığı için kefil olması nedeniyle sehven yanlışlıkla kimlik bilgileri kontrol edilmeden MUSTAFA oğlu OSMAN ÖZYİĞİT’in hissedar olduğu tarlalara haciz konulmuş olup mağdur edilmiştir. tarlaların tapu işlemlerinin haciz sebebiyle yapılamamaktadır. bu konudaki icra ve haciz işlemlerinin derhal kaldırılarak düzeltmelerin yapılması ve Haymana icra müdürlüğüne bu konuda bilgi verilerek mağduriyetimin giderilmesini, bu konuda doğabilecek maddi ve manevi tazminat hakkımı kullanacağımı bilgilerinize arz ederim. 18.08.2015

    OSMAN ÖZYİĞİT

    1. Sitemiz 4.İcra Dairesinin resmi internet sitesi değildir. Hak kaybı yaşamamak adına sorununuzla ilgili olarak lütfen en kısa sürede kuruma başvurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.